بروکر اوپوفایننس

 

معرفی بروکر اپوفایننس

بروکر opofinance  ، بروکری تازه تاسیس هست که اخیرا نام خود را در بین تریدرها و سرمایه گذاران ایرانی، بسیار مطرح کرده است. در ابتدا نام این بروکر، اوپو فارکس بوده است که پس از گذشت یکسال تغییر نام داد و در حال حاضر با نام بروکر اوپوفایننس شناخته شده است. سایت بروکر اوپو فایننس از ۷ زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کند که از زبان فارسی یکی از این موارد است. در ادامه به بررسی این بروکر می‌پردازیم.

نام بروکر

opofinance – اوپوفاینانس

سال تاسیس

2021

خدمات به ایران

دارد

پشتیبانی فارسی

دارد

میزان اسپرد

نسبتا زیاد

حساب‌سنت cent

ندارد

دفتر مرکزی

قبرس

رگوله

Financial
Commission

حساب کپی‌تریدینگ

فیبودا

ترفند کاهش اسپرد

ندارد

حساب اسلامی

دارد

حداقل واریزی

100 $

راحت‌ترین راه واریز و برداشت

ریالی با تاپ‌چینج،وبمانی،
پرفکت مانی، رمزارزها

اجازه ترید اسکالپینگ

بله

 

اعتبار بروکر اپوفایننس:

بروکر اوپوفایننس در کشور سنت وینسنت ثبت شده است. بروکر اوپوفایننس دارای رگولاتوری (FSA) سازمان خدمات مالی می‌باشد. همچنین وجه دریافتی از مشتریان خود را تا سقف ۲۰ هزار یورو بیمه می‌کند. به هر صورت امیدواریم که اوپوفایننس بتواند از پس چالش های امنیتی برآید و حمایت رگولاتورها رو اخذ کند.

 

دفتر مرکزی بروکر اوپوفایننس

دفتر مرکزی کارگزاری اوپوفایننس در کشور قبرس قرار دارد.

انواع حساب بروکر اوپوفایننس  OpoFinance :

بروکر اوپوفایننس دارای ۴ نوع حساب معاملاتی با نام‌های Standard, ECN, Copy Trade و ECN PRO می‌باشد.

هر یک از حساب‌های معاملاتی واقعی اوپوفایننس شرایط خاص خود را دارد که متناسب با انواع خاصی از معامله‌گران بر اساس نیازهای مستقل، اهداف سرمایه‌گذاری و وضعیت مالی آنها تنظیم شده است. صرف نظر از سطح تجربه و تخصص شما در بازار فارکس، مطمئن هستیم حسابی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.

Standard

ECN

ECN PRO

Copy-trade

مشخصات/نام حساب

100 $

100 $

10000 $

200 $

حداقل واریز برای افتتاح

1:500

1:500

1:500

1:500

حداکثر لوریج

شناور از 1.8 پیپ

شناور از 0.8 پیپ

بدون اسپرد

شناور از 2.5 پیپ

اسپرد

بله

بله

بله

بله

امکان ترید جفت ارزها

بله

بله

بله

بله

امکان ترید سهام و شاخص‌ها

بله

بله

بله

خیر

امکان ترید ارزدیجیتال

0

6 $

4 $

0

کمیسیون

بله

بله

بله

اجازه استفاده از اکسپرت

حساب اسلامی در بروکر اوپوفایننس

اگر تمایل به استفاده از حساب اسلامی یا همان حساب هایی که در آنها نیاز به پرداخت سوآپ شبانه نیست، دارید، بروکر اوپوفاینانس این قابلیت را نیز برای شما فراهم کرده است. برخی از حساب های این بروکر، سوآپ فری یا بدون سوآپ هستند.

طرح‌های تشویقی و بونوس بروکر اوپوفایننس

کارگزاری اپوفایننس، به پاس قدردانی از مشتریان خود، تصمیم به ارائه‌ بونوس به شما عزیزان گرفته است. شرایط دریافت بونوس به شرح زیر می‌باشد:

  • ۳۰ درصد از مبلغ واریزی شما به حساب معاملاتی ( که حداقل واریزی ۱۰۰ دلار و حداکثر بونوس، ۵۰۰۰ دلار می‌باشد)
  • بونوس، به حساب هایی که لوریج آنها ۱:۱۰۰ تا ۱:۵۰۰ است تعلق میگیرد و به حساب های ها لوریج (۱:۱۰۰۰ و ۱:۲۰۰۰) تعلق نخواهد گرفت.
  • برای دریافت بونوس، به بخش "promotion" در پنل کاربری خود مراجعه فرموده، سپس تیک قوانین را بزنید و تایید بفرمایید تا پس از انجام واریز و انتقال به حساب معاملاتی شما، به صورت خودکار اعمال شود.
  • بونوس، بر روی تمامی حساب‌ها قابل استفاده می‌باشد.
  • تکمیل مراحل احراز هویت جهت دریافت بونوس.

پلتفرم های معاملاتی اوپوفایننس:

بروکر اوپوفایننس دارای ۴ نوع پلتفرم معاملاتی است که تریدرها می‌توانند با هر نوع دستگاهی به نرم افزار ثبت معاملات متصل شده و معاملات خود را ثبت کنند. برای دانلود پلتفرم‌های بروکر OpoFinance از لینک‌ زیر استفاده کنید.

تا اینجای مقاله به بررسی بروکر اوپوفایننس پرداخته ایم.در ادامه این مقاله قصد داریم مراحل افتتاح حساب در بروکر اوپوفایننس را به شما آموزش می دهیم.

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه افتتاح حساب در بروکر اوپوفاینسس شوید.

همانطور که در تصویر میبیند شما میتوانید بعد از ورود به صفحه اصلی سایت زبان خود را انتخاب کنید.

صفحه-اصلی-بروکر-اوپوفایننس

 

سپس بر روی دکمه ایجاد حساب کلیک کنید تا وراد صفحه ی افتتاح حساب شوید.

ایجاد-حساب-بروکر-اوپوفایننس

 

مطابق تصویر تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و سپس بر روی دکمه create accunt  کلیک کنید.

ساخت حساب بروکر اوپوفایننس

 

بعد از انجام این کار یک ایمیل از طرف بروکر اوپو فایننس دریافت میکنید که حاوی یک پین کد می باشد،پین کد را در کادر pin وارد کنید و بر روی دکمه confirm کلیک کنید.

تایید-ایمیل

 

بعد از تایید ایمیل،برای تایید شدن پنل کاربری،نیاز است که شما تمامی توافق نامه ها را مطالعه کنید و تیک تایید را بزنید.و سپس بر روی دکمه ارسال کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

تایید-توافق-نامه

 

سپس وارد صفحه زیر میشوید.در این قسمت شما نیاز مدارک هویتی خود را در سایت آپلود کنید.برای این کار بر روی دکمه الان تایید کن کلیک کنید.

تایید-کاربری

 

در این صفحه ابتدا زبان خود را به فارسی تغییر دهید و سپس تیک رضایت با پردازش داده های شخصی را بزنید و بعد از آن بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

تایید-هویت

 

در این مرحله یک کد به شماره موبایل شما پیامک می شود.شماره موبایلی که در صفحه افتتاح حساب وارد کردید به صورت اتوماتیک در کادر مربوطه درج شده است.بر روی دکمه send verification code کلیک کنید تا پیامک ارسال شود.

تایید-شماره-موبایل

 

بعد از دریافت کد و وارد کردن آن شماره موبایل شما به حالت تایید شده تغییر میکند و شما باید صفحه زیر را ببیبیند.بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

تایید-شماره-موبایل

 

در قسمت بعد شما باید مدارک هویتی خود را آپلود کنید.

ابتدا کشور خود را انتخاب کنید،سپس نوع سندی را که قصد دارد آن را آپلود کنید انتخاب کنید.شما میتوانید برای ارائه سند هویتی از کارت شناسایی،کارت پایان خدمت،گواهینامه رانندگی،پاسپورت یا کارت مجوز اقامت استفاده کنید.

آپلود-مدارک-هویتی

 

شما باید از پشت و روی مدرک هویتی خود به صورت مجزا عکس بگیرید. به این صورت که مدرک خود را بر روی یک سطح صاف گذاشته و دوربین خود را طوری تنظیم کنید که تمامی گوشه های مدرک در قاب تصویر مشخص باشند.

در کادر سمت چپ عکس جلوی مدرک هویتی و در کادر سمت راست عکس پشت مدرک هویتی خود را آپلود کنید،سپس بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

آپلود-مدارک-هویتی

 

اگر مدارک آپلود شده شما مشکلی نداشته باشند بعد از کلیک کردن بر روی دکمه بعدی، وارد مرحله بعد می شوید که اسکن صورت شماست.

اسکن-صورت

 

در این مرحله صورت شما  از طریق وبکم یا از طریق تلفن همراه اسکن می شود.بر روی دکمه آماده هستم کلیک کنید ،صورت خود را باید در جهتی که خط چین های سبز رنگ حرکت میکنند بچرخانید تا سیستم بتواند کل صورت شما را اسکن کند.

بعد از تایید و اتمام این مرحله وارد مرحله آخر می شوید که آپلود گواهی محل سکونت شماست.

این قسمت برای تاییدیه آدرس سکونت می‌باشد. در این مرحله ابتدا کشور، شهر، آدرس و شماره ساختمان را وارد کنید ، در انتها پس از ارسال خلاصه‌ای از کارهایی که انجام داده‌اید را به شما نشان می‌دهد و پس از بررسی توسط بروکر، نتیجه تایید یا عدم تایید آن را در کابین شخصی مشاهده خواهید کرد. 

گواهی-محل-سکونت

 

 بعد از ارسال مدارک خود،سیستم مدارک شما را چک می کند.این کار ممکن است زمانبر باشد و سپس نتیجه رو به شما اعلام میکند.

در-انتظار-تایید

 

در صورتی که حساب کاربری شما مورد تایید قرار نگیرد با تصویر زیر روبرو خواهید شد. پس از بررسی مدارک و ارسال دوباره صحیح آن، یکبار دیگر منتظر تایید باشید. منو مشخصات کاربری ==> تایید کاربری 

رد-صلاحیت

 

پس از ارسال مدارک هویتی و سکونت، بار دیگر به صفحه اصلی کابین شخصی هدایت می‌شوید. در این صفحه اطلاعات کاربری شما از جمله شناسه کاربری، شماره موبایل و … را مشاهده می‌کنید که در صورت مغایرت هر کدام از موارد می‌توانید آنها را ویرایش کنید. 

در این مقاله سعی بر این داشتیم که بروکر اوپو فایننس را با هم بررسی کنیم و به روش افتتاح حساب در این بروکر پرداختیم.

ما در بیتانیکس دیگر بروکرهای فارکس را بررسی کرده‌ایم که برخی از آنها را در لیست زیر مشاهده می‌کنید. هر کدام از آنها را به صورت دقیق بررسی کرده‌ایم تا بتوانید انتخاب مناسبی برای بروکر داشته باشید.

بروکر یونیکورن

بروکر لایت فایننس