قوانین بیتانیکس

لطفا از ضرر ، خطر ، پیامدهای شخصی یا موارد دیگر در مورد استفاده از محصولات این سایت آگاه باشید.نویسنده و ناشر هیچ مسئولیتی در قبال اقداماتی که شما انجام میدهید ندارد و در قبال ضرر و آسیبی که به شما وارد می شود پاسخگو نیست.

برای سرمایه گذاری در بازارهای آتی (فارکس ، ارز دیجیتال )  باید از ریسک های آن آگاه باشید و مایل به پذیرش آن باشید. با سرمایه ای وارد این بازار شوید که قدرت از دست دادن آن را داشته باشید.ما هیچ پیشنهادی بابت سرمایه گذاری در بازارهای مالی برای شما نداریم.علمکرد گذشته هر نرم افزار و روش های معاملاتی لزوما نشان دهنده نتایج آتی آن نیست.

سلب مسئولیت ریسک

قبل از شروع تجارت در بازارهای مالی (فارکس ، ارز دیجیتال) باید هدف سرمایه گذاری ، تجربه معاملات  و ریسک شخصی خود را در نظر بگیرید.

همچنین باید از این احتمال که اماکن دارد مقداری یا در بدترین حالت کل سرمایه خود را از دست بدهید آگاه باشید به همین دلیل توصیه میکنیم فقط سرمایه های را که میتوانید از دست بدهید ، سرمایه گذاری کنید.

خود را از تمام خطرات احتمالی مرتبط با معاملات در بازارهای مالی (فارکس ، ارزدیجیتال) آگاه کنید.

اگر سوال یا نگرانی دارید ، باید با یک مشاور مالی مستقل تماس بگیرید.

خطر ضرر در معاملات بازارهای آتی (فارکس ، ارزدیجیتال ) میتواند قابل توجه باشد.بنابراین باید با دقت در نظر بگیرید که آیا چنین معاملاتی با شرایط مالی شما مناسب است یا خیر . با توجه به استفاده شما از اهرم معاملاتی این اهرم می تواند بر علیه شما کار کند. این اهرم میتواند منجر به زیان های بزرگ و همچنین سود شما باشد.

هیچ گونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن سرمایه شما در نتیجه استفاده از محصولات سایت بیتانیکس وجود ندارد. لذا خواهشمند است از تمامی ریسک های موجود آگاه باشید. بازارهای مالی آتی (فارکس ، ارزدیجیتال ) یک از پریسک ترین شکل های ممکن سرمایه گذاری است.