فروشگاه

ربات آرسس + لاکی ترید

یکی از راههای کاهش ریسک در بازار فارکس تنوع بخشیدن به نوع معاملات و بهره بردن از دو ربات کاملا مجزا با الگوریتم های متفاوت و مدیریت ریسک مختلف است. برای این امر ما دو ربات لاکی ترید و ارسس را با تخفیف ویژه به شما پیشنهاد میکنیم،با این خرید شما به جای پرداخت 15000000 تومان برای لایسنس یک ساله هر دو ربات،فقط مبلغ 11900000 پرداخت خواهید کرد.با خرید این پکیج ریسک سرمایه گذاری شما کاهش پیدا میکند و از سود معقول این بازار بهره مند خواهید شد.

  • فعال سازی دو ربات هوشمند
  • میانیگین سود بیشتر
  • میزان افت حساب پایین تر
  • مدیریت بهتر در معاملات
  • حداقل سرمایه مورد نیاز 1500$
11,990,000 تومان

سوالات متدوال

1• ربات را چگونه نصب کنم و آیا ربات معاملات را به صورت خودکار باز و بسته می کند؟
نصب ساده است و در یک ویدیوی کوتاه توضیح داده شده است، پس از اتمام نصب، بقیه کارها کاملاً خودکار است زیرا EA هوشمند است و معاملات را به صورت خودکار باز و بسته می‌کند.
2آیا استفاده از آن به تخصص بالایی نیاز دارد؟
برای نصب و استفاده از این ربات معامله گر فارکس نیازی به تخصص ندارید زیرا ما راهنمای گام به گام نحوه استفاده و راه اندازی EA را به صورت فایل PDF برای شما ارسال می کنیم.
3این EA چگونه کار می کنند؟
EA ما دارای شاخص های داخلی است که جنبه های مختلف بازار را تجزیه و تحلیل می کند و معاملات را بر اساس آنها قرار می دهد، همه معاملات بر اساس ارزیابی بازار هستند.
4• در صورت سودآور نبودن ربات آیا شرایط بازگشت وجه وجود دارد؟
ربات‌های معاملاتی فارکس ما دارای تنظیماتی هستند که آزمایش شده‌اند و نتایج اثبات شده‌ای را ارائه می‌دهند، بنابراین اگر EA پس از نصب صحیح سودآور نبود، می‌توانید درخواست بازگشت وجه کنید.
5ریسک و کاهش سرمایه به چه صورت است؟
هر یک از ربات‌های معاملاتی فارکس ما با محدودیت کاهش سرمایه خاص خود همراه هستند، اما ما همچنین به همه مشتریان خود توصیه می‌کنیم که مدیریت ریسک خود را طبق آموزش های داده شده در فایل ارسالی تنظیم کنید.
6آیا باید هر بار آن را بررسی کنم و تنظیمات را تغییر دهم؟
هنگامی که برای اولین بار آن را راه اندازی کردید، بقیه موارد کاملاً خودکار خواهند بود و نیازی به تغییر یا بررسی چیزی ندارید. EA معاملات را به صورت خودکار باز و بسته می کند.
7انتظار چه میزان سود ماهیانه باید داشته باشم؟
با پیروی از اندازه پیشنهادی حجم ورود به معامله، می توانید انتظار سود10 تا 25% ماهانه را داشته باشید.